Наша Група Компаній поєднує професійний досвід , спеціальну техніку та кваліфікований персонал підприємств дорожньої галузі, представників малого та середнього бізнесу з декількох регіонів України.Асфальтоукладчик

Місія Нашої Групи : якісно ремонтувати та обслуговувати дороги місцевого та державного значення, створювати робочі місця, забезпечувати безперешкодний та безпечний проїзд населенню.

Мета Нашої Групи: розвивати та економічно зміцнювати підприємства групи компанії

Завдання : збільшення замовлень, можливість конкурувати з великими підприємствами галузі.

В умовах стрімкого зростання ринку, малі та середні підприємства, мають відповідно збільшувати оборотні кошти та власні основні активи, щоб конкурувати з представниками великого бізнесу дорожньої галузі. Задля цього, наша Група Компаній, об’єднала регіональні, малі та середні підприємства, поєднавши досвід, спеціальну техніку та кваліфікований персонал.

Наша група налічує більш ніж 300 робітників, 8 асфальто-бетонних заводів, та 264 одиниці спеціальної техніки. Це дозволяє нам бути гідним гравцем на ринку галузі, та збільшувати в подальшому об’єми замовлень.

На даний час наші зусилля спрямовані на організацію роботи з експлуатації та утримання доріг місцевого значення. Адже якісне утримання місцевої мережі, особливо у зимовий період, потребує наявність виробничих баз у кожному районі області, та відповідно, наявність достатньої кількості бригад та спеціальної техніки.

Залучення місцевих підприємств – є запорукою гарантовано якісного утримання дорожньої мережі, забезпечує додаткові податкові надходження, та створює робочі місця на регіональному рівні.