Компанія ТОВ Комфорт Буд Сервіс була створена кілька років тому, як невелике підприємство. За роки плідної роботи і відповідального підходу до реалізації кожного проекту, ми виросли у велику виробничу компанію повного циклу.

У 2019 році в рамках подальшого розвитку  компанії ТОВ Комфорт Буд Сервіс керівництвом  була прийнята інвестиційна пропозиція. Інвестору було надано бізнес план зі стратегією розвитку, управлінням проекту та фінансовий прогноз.

Стратегія інвестування полягає в залученні  інвестицій, спеціалізованої техніки, що буде сприяти новому етапу прогресування потенціалу росту підприємства.

Не кожна дорожньо-будівельна компанія має необхідну спеціальну техніку. Часто є можливість утримувати не більше однієї або двох спеціалізованих одиниць. За допомогою компанії інвестора на підприємстві ТОВ Комфорт Буд Сервіс появилась дорожня техніка, яка дає можливість виконувати роботи власними силами, якісно та вчасно. Завдяки наявності технічної бази, цілодобового виробництва і налагоджених зв’язків з постачальниками, нашої компанії вдається утримувати доступний рівень цін.

Однією з головних заслуг нашої організації можна назвати її бездоганну ділову та професійну репутацію – причому не тільки серед замовників, але і серед конкуруючих дорожньо-будівельних компаній. При спорудженні об’єктів в регіоні ми не залучаємо будівельну техніку і робочу силу з боку: виняток становлять ситуації, коли будівництво ведеться у віддалених пунктах області або інших регіонах України. Ми працюємо з приватними особами, великими комерційними корпораціями, муніципальними та федеральними структурами, співпрацюємо з іншими підрядниками з будівництва доріг країни.

Гудронатор Екскаватор навантажувач
Пневматичні катки Дорожні катки
Асфальтоукладальники Дорожні фрези